O násSte tu: Čalúnnictvo Gama » O nás

Naša firma vznikla v decembri 1995 za účelom výroby sedacích súprav Gama, s doplnkovou službou – čalúnnickymi prácami pre obyvateľov Košíc a okolia. Dielňa mala sídlo vo Valalikoch, zákazková kancelária sídlila na ul. kpt.Nálepku v Košiciach.

Postupom času, aj pre neochotu konkurovať nekvalitným, zväčša dovozovým sedacím súpravám a hlavne pre záujem zákazníkov o prečalúnenia existujúceho nábytku sa firma aj z dôvodu odbornosti pracovníkov s mnohoročnou praxou v odbore vyprofilovala na čalúnnictvo, ktorého nosným programom sa stalo okrem prečalúnenia súčasného, či starožitného nábytku aj pôvodnými technológiami, výroba atypického čalúneného nábytku na zákazku.

Od decembra roku 2006 sa čalúnnictvo Gama presťahovalo na Rampovú ulicu č. 4 v Košiciach, tu sídli dodnes.

Poskytujeme komplexné čalúnnické služby. Zákazníkovi stačí poslať mail s fotografiami nábytku na čalúnenie – pohľady z rôznych strán s odstupom,  aby bolo vidno daný kus celý, alebo obrázok návrhu na výrobu, to všetko s priloženým popisom predstavy opravy, či výroby pre určenie ceny čalúnenia.  
 
Na základe týchto informácií vieme práce naceniť a poslať zákazníkovi ponuku. 

Následne v prípade záujmu zákazníka o dané práce nie je problém si dohodnúť na t.č. 0903906460 termín na výber poťahu, kde zo širokej ponuky látok, koženiek, koží  určite nebude problém si vybrať , rovnako vieme navrhnúť skladbu čalúnenia, či odporučiť technické riešenia Vašej zákazky.