O násSte tu: Čalúnnictvo Gama » O nás

Naša firma vznikla v decembri 1995 za účelom výroby sedacích súprav Gama, s doplnkovou službou – čalúnnickymi prácami pre obyvateľov Košíc a okolia. Dielňa mala sídlo vo Valalikoch, zákazková kancelária sídlila na ul. kpt.Nálepku v Košiciach.

Postupom času, aj pre neochotu konkurovať nekvalitným, zväčša dovozovým sedacím súpravám a hlavne pre záujem zákazníkov o prečalúnenia existujúceho nábytku sa firma aj z dôvodu odbornosti pracovníkov s mnohoročnou praxou v odbore vyprofilovala na čalúnnictvo, ktorého nosným programom sa stalo okrem prečalúnenia súčasného, či starožitného nábytku aj pôvodnými technológiami, výroba atypického čalúneného nábytku na zákazku.

Od decembra roku 2006 sa čalúnnictvo Gama presťahovalo na Rampovú ulicu č. 4 v Košiciach, tu sídli dodnes.

Poskytujeme komplexné čalúnnické služby. Zákazníkovi stačí zavolať na naše kontaktné čísla, resp. poslať mail s fotografiou nábytku na čalúnenie alebo návrhu na výrobu pre hrubé určenie ceny čalúnenia. Následne Vás vieme navštíviť doma aj s množstvom vzorkiek poťahových materiálov, ktorými sú látky, kože, koženky od 7 dodávateľov. Na základe Vašich predstáv, po výbere poťahového materálu vieme Vám navrhnúť skladbu čalúnenia, odporučiť technické riešenia a vypracovať cenovú ponuku. V prípade Vášho záujmu sa dohodneme na čase realizácie zákazky, pričom dovoz do dielne kde prevádzme všetky práce a odvoz z nej ku Vám na prízemie vieme v rámci Košíc previesť zdarma. Znesenie,vynesenie, či rozvoz mimo Košíc vieme zabezpečiť.